23 Prill, 2024

“Dua ta bëj treshe me Michelle Obama”/ Reperi i njohur habit me deklaratën për bashkëshorten e ish-presidentit, Barack Obama: Duhet ta dënosh…


Reperi i njohur Kanye West gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi ka treguar se ai dhe bashkëshortja e tij, Bianca Censori dëshirojnë ta bëjnë treshe me Michelle Obama.

Pas deklaratës së papritur prezantuesi i podcastit “The Download”, Justin Laboy dhe West kanë shpërthyer në të qeshura.

“Duhet të dënosh gruan e Presidentit!” shtoi reperi.

Michelle Obama është gruaja e ish-presidentit Barack Obama, njëkohësisht ajo ka qenë Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara nga viti 2009-2017.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al