21 Gusht, 2017

Çmendet këngëtarja, mesazh publik aktorit: Po deshe të më ndihmosh hajde më…


Pak javë më parë lajmi se këngëtarja e njohur Sinead O’Connor ishte në gjendje të mjerueshme dhe depresive, aq sa luftonte çdo ditë për të mos vrarë veten, mori një vëmendje të madhe nga të gjithë.

Një nga personat që ka dashur ta mbështesë këngëtaren dhe t’i japë kurajo të vazhdojë jetën, ishte edhe aktori Rusell Brand.MAIN-Sinead-OConnor-sends-very-saucy-message-to-Russell-Brand-after-his-support

 Ndërkohë ajo ka dashur ta falenderojë atë publikisht mes një statusi të postuar në Facebook. Por ndoshta e lëshoi vetën dhe shkroi diçka me tepër nga sa duhej…436E02B200000578-4808524-image-m-22_1503297871297Ajo i ka bërë me dije aktorit se hera e fundit që një mashkull i preku trupin ishte para dy vitesh, dhe se nëse ai dëshiron që vërtetë ta ndihmojë, atëherë duhet të shkojë dhe ta “kalërojë” atë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al