6 Dhjetor, 2019

Chanel zbulon sekretin! Ky është detaji që i bën veshjet tuaja të duken luksoze


Nëse doni të ndiqni modën dhe veshjet tuaja të duken luks dhe aspak të demode, kush më mirë se Chanel ja u thotë këtë. Sekreti në fakt qëndron tek detaji i perlave.

Këtë fillimisht ua kemi parë modeleve të Chanel, në të cilat perlat nuk mungonin asnjëherë si aksesor shtesë apo edhe në veshjet e tyre.

Pra sezoni i festave, është periudha e duhur për t’i përdorur më së miriperlat.

Vathët me perla shkojnë me çdo veshje ndërsa me varëset duhet të bëni pak kujdes pasi nuk shkojnë me gjithçka!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al