13 Tetor, 2017

Braçe zgjedh të kuqen…


Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, është i njohur ndër të tjera edhe për stilin e tij të veshjes dhe për disa aksesorë të veçantë, si p.sh. shalli apo çantat.

Nganjëherë guxon edhe me këpucët me ngjyra. Por. kësaj here ajo që na ra në sy është mbulesa e celularit me ngjyrë të kuqe, ngjyrë e cila zakonisht mbahet nga femrat. Por tashmë dihet që pothuajse çdo gjë po shkon drejt stilit unisex.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al