28 Maj, 2020

Besa Kokëdhima publikon fotot kur ishte fëmijë, ja si dukej këngëtarja e famshme


Besa Kokëdhima është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa foto me ndjekësit kur ishte fëmijë.

Këngëtarja publikoi 3 foto bardh e zi kur ishte shumë e vogël.

Në një prej imazheve shihet në krahët e nënës dhe në tjetrën në krahët e babai të saj, Koço Kokëdhima.

“E mëzitur, unë e vogël”- shkruan Besa për foton e parë ku ka dalë vetëm, pasi ka dalë shumë serioze.

Ndërsa më pas shtoi: “Mami, babi ju dua ?”

Kanë qenë të shumta komentet e ndjekësve në postimin e këngëtares, të cilët e komplientonin.

/Panoramaplus.al

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al