28 Nëntor, 2023

Bëni më pak s*ks dhe… Zbuloni 20 shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton


Nga më të dukshmet, si shenjat e buzëkuqit në një këmishë, deri tek ato më delikatet, si mbajtja e një profili të fshehur në rrjetet sociale, shenjat e tradhtisë janë të shumta. Zbuloni se çfarë kanë mbledhur hetuesit privatë pas disa vitesh përvojë.

cift

Të zbulosh se je tradhtuar nga partneri nuk është kurrë e lehtë, megjithatë shumë preferojnë të zbulojnë të vërtetën.

Disa, punësojnë hetues privatë për të zbuluar tradhtinë e partnerit/es. Kështu, është me interes të veçantë të theksohen gjetjet e hetuesve privatë, pasi ata me vite përvojë kanë mësuar të njohin shenjat e tradhtisë. Sigurisht, siç theksojnë ata, një shenjë në 20 nuk është shkak për shqetësim, por nëse partneri plotëson katër ose më shumë shenja atëherë tradhtia është një skenar shumë i mundshëm.

Pavarësisht nga shenjat, një nga më të rëndësishmet është instinkti dhe intuita. Përveç këtyre të dyjave, hetuesit privatë kanë përpiluar një listë me 20 shenja që nëse i vëreni te partneri duhet të filloni të shqetësoheni. Pra, nëse partneri juaj:

 • Ndryshon zakonet
 • Largohet nga shtëpia më herët dhe kthehet më vonë
 • Merr pjesë shpesh në udhëtime pune
 • Larg festave dhe evente familjare
 • Punon jashtë orarit të tepërt
 • Shpenzon pa kujdes
 • Mban llogaritë e mediave sociale (Instagram, Facebook) të fshehura
 • Fsheh faturat e kartës së kreditit
 • Kujdeset shumë për pamjen e tij
 • Mban aromë ndryshe nga zakonisht
 • Blen dhurata që nuk i keni parë kurrë më parë
 • Ju vëreni gjëra të pashpjegueshme si prezervativët në makinë
 • Fillo palestër
 • Vëreni thirrje të humbura në celularin e tij nga një numër i panjohur
 • Dërgon dhe merr mesazhe të koduara
 • Bëni më pak seks
 • Ju shmang pa ndonjë arsye të dukshme
 • Ai gënjen hapur
 • Bëhet nervoz
 • Ai nuk dëshiron surpriza dhe ardhje të papritura në shtëpinë e tij/saj

Nëse asnjë nga këto nuk është shenjë për ju se jeni dyshues për partnerin tuaj, atëherë instinktet tuaja do t’ju japin përgjigjet që kërkoni.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al