25 Mars, 2018

Artan Gaçe takohet me ish-kolegët


Vitin e kaluar ishin familjarisht në Parlament. E kemi fjalën për Olta Xhaçkën, e cila tani drejton Ministrinë e Mbrojtjes dhe Artan Gaçen, ish-deputet.

Gaçe nuk arriti të ishte deputet këtë legjislaturë, kështu që kolegët e tij deputetë mund t’i takojë vetëm për ndonjë kafe, që të kujtojë kohët e vjetra. Ndërkohë, bashkëshortja e tij po bën një karrierë impresionuese si ministre.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al