20 Shtator, 2017

Arrihet ndërmjetësimi, Chris Brown nuk do të shkojë në gjykatë


 

Liziane Gutierrez, gruaja që dyshohet se këngëtari Chris Brown e ka sulmuar në një hotel në Las Vegas, pasiajo kishte shkrepur një fotografi të tij, ka arritur një marrëveshje me këngëtarin sa i përket padisë.

Sipas burimeve të TMZ fillimisht është folur për një shume prej 70,000 dollarësh, mirëpo më vonë Liziane ka marrë më pak.

Gutierrez e ka paditur Brown në muajin shkurt, duke thënë që ai e kishte goditur në fytyrë dhe ia kishte  marrë telefonin pasi ajo kishte bërë një foto gjatë kohës së tyre private në Palms Hotel.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al