21 Shtator, 2017

Almeda Abazi e krahason bashkëshortin me tigrin. Ja pse


Almeda Abazi është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare që ia kanë dal të bëjnë  karrierë ndërkombëtare. Modelja është martuar gjatë muajit shkurt të këtij viti me aktorin Tolgahan Sayisman.

Duket se mes tyre ka harmoni të jashtëzakonshme dhe këtë e dëshmojnë edhe  përmes rrjeteve sociale.

 

Në fakt, Abazi ka befasuar të gjithë me fotografinë e publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ajo ka krahasuar fytyrën e bashkëshortit të saj, i njohur më mirë si “Çenari”, me një tigër.

“A nuk janë të njëjtë????”, ka shkruar në Instagram, Almeda. Me siguri Almeda e ka fjalën për shikimin dhe sytë e Cenarit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al