25 Shtator, 2017

Aktori u kërkon ndjesë fansave pas skandalit seksual: Do përmirësohem si njeri


Kevin Hart foli gjatë një performance në Xhorxha për herë të parë mbi skandalin seksual që e përfshiu javët e fundit.

Komediani 38-vjeçar e nisi shfaqjen e tij duke i thënë publikut këto fjalë: “Kemi shumë gjëra për të thënë sot, njerëz!” Pasi falenderoi fansat për mbështetjen që i kanë dhënë këto kohë, Hart premtoi se “do të përmirësohej si njeri”.

 

Kevin Hart u pa në një video seksi javët e fundit dhe në Instagram ai i kërkoi falje bashkëshortes së tij shtatzënë dhe dy fëmijëve.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al