16 Tetor, 2017

Aksidentohet rëndë me motor, aktori i njohur përfundon spital


Aktori i njohur Gerard Butler është dërguar me urgjencë në spital pas një aksidenti me motor.

Aktori ishte duke ecur me motor në rrugët New York-ut kur një makinë i ka prerë rrugën dhe e ka aksidentuar.  Pas dërgimit të menjëhershëm në spital gjendja e tij është e qëndrueshme dhe jashtë rrezikut për jetën.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al