6 Qershor, 2023

9 ngjyrat verore të thonjve që duhet t’i provoni menjëherë


Manikyri është një element kryesor kur vjen fjala për bukurinë personale. Të luash me ngjyrat e thonjve të verës është gjithmonë e këndshme. Në fakt, ju mund të eksperimentoni me modelet tuaja duke qenë më të ndritshme dhe më të guximshme gjatë gjithë këtyre muajve të motit të ngrohtë.

    

Psikologjia

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al