Më e dashuruar se kurrë, pas ndarjes nga bashkëshorti vajza e Albërie Hadërgjonaj na prezanton me të partnerin e ri

| 16:30
SHPËRNDAJE

Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Andi Prenga, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Elektra.

Dhe duket se Agnesa e ka hedhur pas krahëve ndarjen dhe ka gjetur një partner të ri.

Madje duke shumë e dashuruar me të. Ai quhet Valdrin Seci dhe Agnesa na prezantoi me të me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Nga karantina vajza e këngëtares vendosi të publikojë disa foto të realizuara kohë me parë ndërsa bënte pushime me partnerin e saj të ri.

    

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.