E mitura pickohet nga gjarpri në shkollë, niset me urgjencë drejt spitalit

May 15, 2024 | 14:54
SHPËRNDAJE

Një incident  është regjistruar në një shkollë private në Tiranë.

AMBULANCA-696x367-1-1130x635

E mitura 10-vjeçare është pickuar nga gjarpri dhe është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

“Rreth orës 12:35, në Farkë, në ambientet e pasme të një shkolle private, një nxënëse e moshës 10 vjeçe, është pickuar nga një gjarpër. E mitura aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.”, thuhet në njoftimin e policisë

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura