“Ja zgjidhja që propozoj unë për Shqipërinë”, çfarë thoshte Esat Pashë Toptani për drejtimin e vendin

Jan 23, 2020 | 8:23
SHPËRNDAJE

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.