Foto nga paparazi/ Godet përsëri Fate Velaj, kësaj herë veshja në Parlament ishte jashtë çdo parashikimi

| 19:17
SHPËRNDAJE
 

Vazhdimisht ai spikat për përzgjedhjet që bën, të cilat janë larg stilit klasik që përdorin kolegët e tij kur vijnë në Parlament.

Edhe pse veshja në atë institucion është gati një lloj detyrimi për të respektuar një etikë të caktuar, kësaj klisheje deputeti socialist i Vlorës i ka ikur gjithmonë.

Fate Velaj nuk e pëlqen mesa duket kostumin e errët me këmishë të bardhë e kollare. Jo vetëm kaq, por veshja e tij është shumë larg këtij formati.

Kësaj here madje, kishte shkuar akoma më larg nga sa mund të imagjinohej. Me bluzë me lule, pantallona xhinsi, xhaketë të bardhë dhe atlete, zoti Velaj dukej si një turist që po shëtiste në godinën e Parlamentit.

Dhe një veshje si kjo e meriton një foto me një nga koleget e tij.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.