EKSKLUZIVE/ Rrëfehet për herë të parë nga burgu ‘Zogu i Tiranës’: Shokët që kam njohur këtu janë të mirë, më pyesin shpesh…

| 10:42
SHPËRNDAJE
 

zogu-i-tiranes-iva-aliko (2)

I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, Hermes Nikaj rrëfen ekskluzivisht për “Panorama plus”, 5 javët në “kafaz” mes të fortëve problematikë. 

Në një intervistë telefonike me gazetaren e “PanoramaPlus.al”, tregon për herë të parë se ç’po ndodh me të në burg, 5 javë pas arrestimit në flagrancë me akuzën për shfrytëzim prostitucioni.

Ndërkohë që mediat kanë zbardhur të plotë dosjen për hetimin ndaj Hermes Nikajt, nga ku janë publikuar përgjimet e shumë bisedave me mikeshat e tij, Hermes rrëfen si iu shkatërrua jeta brenda një nate, duke pretenduar se është i pafajshëm.

26-vjeçari flet për ditët në qeli mes të burgosurve problematikë dhe shpresën se një ditë mund të shpallet i pafajshëm.

Zogu-683x450

Je ambientuar me burgun Hermes? Si janë zgjimet e tua në izolim, duke qenë se prej vitesh shijoje famën si reporter i emisioneve të ndjekura të mëngjesit?

Në momentin që po flasim, u shkëputa nga shokët që kam njohur këtu në Burgun 313, ku çunat janë duke u qethur dhe duke u larë. Ata janë të mirë dhe përkujdesen për mua, me pyesin shpesh me humor e shaka: “Si je rrushi?”/ Panorama.al

Intervistën ekskluzive të plotë e lexoni në numrin e sotëm të gazetës Panorama në versionin print

zogu hermes kolazh zogu-i-tiranes-iva-aliko (1) zogu-i-tiranes-iva-aliko (3) zogu-i-tiranes-iva-aliko (4) zogu tiranes- arrestimi zogu-tiranes-ivaaliko

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.