Reme Lala nuk kursehet për veten, ja çanta me çmim marramendës me të cilën erdhi në Parlament

| 19:57
SHPËRNDAJE
 

Ajo është e apasionuar pas veshjes, por pas asaj të luksit. Në fakt, kush nuk është? Problemi është se kush ka mundësi të shpenzojë aq shumë për një veshje. 

Por me sa duket, në rastin e deputetet së Dibrës, Reme Lala, është bashkuar pasioni me mundësinë dhe rezultati është: veshje shumë të bukura sa herë vjen në Parlament.

Për Remën, ai oborr mund të ishte fare mirë një ambient sfilate, ku parakalojnë me radhë tendencat më të fundit të modës së stinës, nga stilistët më të mëdhenj të modës.

Ndërsa kur vjen puna te çanta, aty lëshohet dora komplet. Si kjo çantë “Chanel”, e cila në internet ka çmimin 5600 dollarë.

Gjithmonë duke besuar se Reme nuk mban gjëra false. /Panpramaplus.al

      

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.