29 Qershor, 2022

U nda nga e dashura kur ajo ishte shtatzënë! Nicolo Zaniolo gjen “paqe” në krahët e shqiptares, kush është zeshkania seksi që i ka rrëmbyer zemrën


Sulmuesi i Romës, Nicolo Zaniolo është kapur mat nën shoqërinë e një shqiptareje në një jaht. Babai beqar dhe zeshkania seksi, e identifikuar si Kejdis Bardhi, duken shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe kërcejnë në bordin e jahtit.

nicolo zaniolo5

22-vjeçari dhe parkukierja, e cila nga emri dhe mbiemri duket me origjinë shqiptare, u kapën mat nga revizta Chi.

nicolo zaniolo1

Zaniolo, i cili ka një djalë Tommaso që festion 1 vjetorin e lindjes në muajin korrik me ish-partneren Sara Scaperrotta, mori disa ditë pushim para se të rifillonte stërvitjen.

nicolo zaniolo

Ai shihet në jaht me miqtë e tij, ndërsa në sy bie afrimitieti që ka me Kejdis Bardhin. Buzëqeshjet, shikimet dhe përqafimet mes tyre thonë gjithçka.

nicolo zaniolo2

Ndërkohë parkurikerja shihet e veshur me bikini mikroskopike ngjyrë portokalli dhe duket mjaft tërheqëse.

nicolo zaniolo3

Në muajin qershor Zaniolo u fotografua nën shoqërinë e ish partneres dhe djalit të tij duke pushuar në Sardenja.

kejdis dardha

Lidhja e tyre mori fund kur Sara Scaperrotta ishte shtatzënë dhe duket se kanë mbajtur marrëdhënie shoqërore me njëri-tjetrin.

nicolo zaniolo4

Raportohet se ata u ndanë për shkak se 22-vjeçari nuk ishte ende gati të krijonte familje. Ndërsa pas fundit të lidhjes me Scaperrotta, ai u përfol për disa romanca.

kejdis bardhi1 kejdis bardhi kejdis dardha1

© Panoramaplus.al