18 Dhjetor, 2017

“Ik dhe mos u kthe më kurrë”, kjo është kënga që i sugjerohet Donald Lu për festat e fundvitit

Në faqen zyrtare të Ambasadës Amerikane, është bërë një postim ku kërkohet sugjerimi i shqiptarëve për këngën e fundvitit që do të sjell ambasadori Lu.

Vitin që shkoi, Donald Lu së bashku me një grup muzikor sollën versionin e këngës “Ja na erdhi viti i ri”, e ndërsa këtë vit po presin sugjerimet tuaja.

Por faqja e njohur në Facebook “Lolita” i ka sugjeruar këngën “Hit the road Jack”…

save

© Panoramaplus.al