“Pa reçipeta dhe tufa eurosh!” Trejsi Sejdini “tërbon” me këtë video nga Milano

SHPËRNDAJE

Trejsi Sejdini tashmë është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar. Madje në Instagram ajo ka mbi 60 mijë ndjekes si dhe ka marrë pjesë në klipe të ndryshme si modele, kujtojmë ‘Gang Gang’ nga Fero dhe ‘Xhelozia’ nga Mozzik.f7efd4011068577244e8a47dce2054e1_L

Pak javë më parë ‘gangsterja nga Elbasani’ u përfshi në një sherr në club-et e kryeqytetin ku gjuajti edhe një person me shishe por arsyeja nuk dihet ende.

Së fundmi Trejsi ka ‘çmendur’ rrjetin me videon e postuar ne Insta Story ku shihet ne Milano. E veshur sportive dhe pa reçipeta ku shihen edhe thithkat dashur pa dashur, madje edhe me tufa eurosh. Mos humbisni pa parë videon më poshtë siguruar nga intv.al

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.