‘Skenari për vrasjen’, Meta: Tom Doshi duhet të vizitohet në psikiatri, akuzat e tij, haluçinacione

Mar 17, 2015 | 11:00
SHPËRNDAJE

Kreu i LSI-se, Ilir Meta i ka quajtur halucionacione akuzat e deputetit te Shkodres, Tom Doshi, qe e perfshijne ate ne skenarin per vrasjen e dy deputeteve, si personin qe ka paguar per eleminimin e Doshit dhe Fufit. 

Kreu i Kuvendit Meta

Gjate takimit te sotem ne Lezhe me strukturat e LSI-se, se ketij qarku, duke vleresuar arritjet e shumta qe jane bere ne qark gjate kesaj qeverisjeje, Meta eshte ndalur shkurt edhe ne akuzat e bera nga deputeti i perjashtuar nga PS-ja.

“Akuzat e ngritura nga deputeti Tom Doshi janë halucinacione. Tom Doshi duhet të viztohet në psikiatri që të hidhen poshtë këto haluciniacione”, tha Meta.  

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura