Fitorja e Ramës/ Shpërthen shkrimtarja e njohur: Kthehuni te arat me kanabis, të fala…

Jun 26, 2017 | 15:03
SHPËRNDAJE

Shkrimtarja flutura Açka ka shpërthyer pas rezultatit nga numërimi i deritanishëm i kutive të votimit ne rang vendi, që nxjerr triumfues PS-në, me së paku 74 mandate.

Flutura Acka
Flutura Acka

Me anë të një statusi në faqen e saj në FB, duke postuar një video me të cilën ironizon situatën poszgjedhore në vend, Açka u kujton shqiptareve se tani nuk duhet te vajtojne.

“Kur e ushqen 27 vjet lirinë me thërrime diktature… tani mos vajtoni, shkoni kthehuni te arat me kanabis, se po vjen koha e korrje-shirjeve. Dhe të fala Demokracisë!”- shkruan ajo.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura