Eva Murati, një kampione për Ligën e Kampioneve (FOTO)

Feb 24, 2017 | 17:39
SHPËRNDAJE

Një kampione për Ligën e Kampioneve.

Eva Murati Champions

Studioja sportive e Champions-it do të rrezatohet nga modelja dhe aktorja simpatike shqiptare, Eva Murati. Ajo debutoi në mbrëmjen e së mërkurës, kur i solli fat Juventusit dhe Sevijës.

Eva Murati studio

Tashmë, fansat e garës elitare të Europës do të kenë një arsye më shumë për të ndjekur Championsin në televizionin “Vizion Plus”.

Eva Murati 1

Modelja Eva Murati u ka shpallur sfidë edhe moderatoreve të tjera seksi të emisioneve sportive si Ilda Bejleri, Ina Qirjo, Hygerta Sako, Enkelejda Zeko, Marina Vjollca, apo Viola Spiro.

Eva Murati 2

Nëse do të shpallej një votim për moderatoren më seksi, me siguri Eva Murati do të ishte një konkurrente e fortë për vendin e parë.

Eva Murati 3

Nëse shumë fansa e njohin më shumë si nusja e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, nga dita e mërkurë Eva Murati do të përmendet edhe si “sirena” e Champions-it në ekranet shqiptare.

Eva Murati 4

Eva Murati 5

© Panorama.al

Te lidhura