Egla Harxhi: Im bir do të ketë dy nëna dhe do të rritet nga…

SHPËRNDAJE

Ajo është shpallur Miss Albania 2007, ka studiuar arkitekturë, është modele dhe aktore… Egla Harxhi, vajza me flokët e artë që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë opinionit publik me stilin e saj provokues është rrëfyer këtë javë në “Lart e Poshtë”.

Fëmija që do të vijë, rritja e tij me dy nëna dhe një baba, vendimi për të lënë Parisin dhe për të jetuar në Libofshë si dhe shumë detaje të tjera nga jeta e vajzës kontroverse që i pëlqen të jetojë jashtë kornizave kanë ardhur këtë të premte përmes ekranit të RTSH1-HD.egla harxhi

Në intervistën e saj për Eraldo Rexhon, Egla ka rrëfyer se kjo zgjedhje e tyre për të pasur një marrëdhënie treshe, nga e cila do të vijë edhe një fëmijë nuk është aspak e pashëndetshme dhe se djali i saj do të rritet nga mjeshtra, njësoj i babai i tij. Ndiqni për më shumë intervistën!

(Nuk është vajza në foto ajo me të cilën Egla është në një marrëdhënie. Vajza tjetër nuk dëshiron të jetë publike.)/Revista Who/

Te lidhura

 

1 KOMENT

Comments are closed.