ZYRTARE/ Shkërmoqet Kukësi, edhe 2 titullarë të tjerë njoftojnë largimin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 9, 2024 | 20:36

ZYRTARE/ Shkërmoqet Kukësi, edhe 2 titullarë të tjerë njoftojnë largimin

Kukësi duket i shkërmoqur pas rënies në Kategorinë e Parë. Dy futbollistë të tjerë njoftuan ditën e sotme “divorcin” me klubin verilindor. Bëhet fjalë për mbrojtësin Endrit Reçi dhe mesfusori Plarent Fejzaj.  

kukesi

Nëpërmjet rrjeteve sociale, të dy ish-futbollistët e Kukësit kanë komunikuar largimin.

reci

Reçi u aktivizua 30 ndeshje në Superiore me verilindorët ku shënoi edhe 2 gola, ndërsa mesfushori 27-vjeçar Fejzaj u aktivizua 36 ndeshje ku realizoi edhe 1 gol.  

WhatsApp Image 2024-07-09 at 20.35.39

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"