ZYRTARE/ Mbrojtësi që u largua nga Partizani prezantohet te klubi rumun

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 17, 2024 | 11:32

ZYRTARE/ Mbrojtësi që u largua nga Partizani prezantohet te klubi rumun

Ish-mbrojtësi i Partizanit, David Atanaskoski është prezantuar tek klubi rumun.Atanaskoski

Lajmi është bërë i ditur nga vetë futbollisti përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai shkruan se është i lumtur që do të jetë pjesë e Politehnika Iasi për dy vitet e ardhshme.

Maqedonasi iu bashkua të kuqve në 1 korrik të 2022-shit duke fituar një kampionat dhe Superkupën e Shqipërisë. Tashmë ai ka nisur një aventurë të re.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"