ZYRTARE/ I shënoi Barcelonës dhe Atletikos, Reali firmos me mbrojtësin e Vajekanos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 15:08

ZYRTARE/ I shënoi Barcelonës dhe Atletikos, Reali firmos me mbrojtësin e Vajekanos

Fran Garsia është futbollisti më i ri i Realit të Madridit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi spanjoll me anë të një komunikate në rrjetet sociale.

fran garsia

Mbrojtësi i majtë ka qenë një produkt i vetë Realit përpara se të transferohej te Rajo Vajekano.

Këtë sezon ai ka shënuar 2 gola, një kundër Barcelonës dhe një kundër Atletikos së Madridit.

Garsia do të prezantohet te Reali të hënën e 12 qershorit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"