ZYRTARE/ Elbasani bën goditjen e parë, transferon ish-lojtarin e Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2024 | 17:41

ZYRTARE/ Elbasani bën goditjen e parë, transferon ish-lojtarin e Tiranës

Elbasani është ngjitur edhe njëherë pas shumë viteve në Superligën shqiptare.

448908481_1386082002173526_7612997250824860327_n

Klubi verdheblu ka objektiva të mëdha për këtë sezon dhe synon t’i arrijë nëpërmjet përforcimit të ekipit, edhe pse sezonin e kaluar ishin pothuajse të pathyeshëm në Kategorinë e Parë.

Sot Elbasani, ka zyrtarizuar transferimin e radhës. Bëhet fjalë për ish-lojtarin e Tiranës, Bruno Lulaj. Klubi e ka bërë të ditur njoftimin, nëpërmjet një postimi në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale.


View this post on Instagram

A post shared by AF Elbasani (@afelbasani)

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"