Ylli italian i tenisit/ Janik Siner, sozia e aktorit të filmave me pullë të kuqe, Roko Sifredit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2024 | 15:45

Ylli italian i tenisit/ Janik Siner, sozia e aktorit të filmave me pullë të kuqe, Roko Sifredit

Janik Siner po shkruan historinë e tenisit italian, ndërsa është shndërruar në një prej personazheve më të dashur në shtetin fqinj.

SINER SIFREDI

Por “axurrët” duket se i kanë gjetur edhe sozinë tenistit të talentuar, teksa bëhet fjalë për një tjetër personazh të famshëm, i cili ka valëvitur flamurin trengjyrësh nëpër botë në një tjetër fushë.

SIFREDI

Ai është Roko Sifredi, aktor i filmave porno, ndërsa menjëherë pas suksesit të Sinerit në Melburn, në rrjetet sociale kanë shpërthyer fotot që tregojnë ngjashmërinë mes tenistit dhe pornostarit.

SINER

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"