VIDEO/ Xhorxhina Rodriguez lë Arabinë, shfaqet sensuale krah këngëtarit të njohur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 14:37

VIDEO/ Xhorxhina Rodriguez lë Arabinë, shfaqet sensuale krah këngëtarit të njohur

Xheorxhina Rodriguez ka vendosur të largohet për pak ditë nga Arabia Saudite, ku gjendet partneri i saj, Kristiano Ronaldo. Por jo thjesht për të qëndruar në shtëpi me fëmijët, pasi është shfaqur përkrah këngëtarit të njohur Sebastian Jatra.

dfsdffsdsdfsfd

Kolumbiani 28-vjeçar është shumë i njohur sidomos në Amerikësn Latine me hitet e tij të ndryshme dhe për çudi, në të fundit shfaqet pikërisht Xhorxhina.

Një video e postuar në “TikTok’ nga vetë ajo, po bën xhiron e rrjetit.

@georginagioEnergía Bacana ✨?⚡️???☀️

♬ original sound – Georgina Rodríguez

Në videon e postuar shfaqet bashkëshortja e Kristiano Ronaldos dhe 28-vjeçari teksa kërcejnë dhe këndojnë këngën e bërë hit tashmë.

Modelja edhe njëherë ka treguar format e saj “on top” teksa bënë lëvizje sensuale nën ritmet e muzikës latine.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"