VIDEO/ Shqipëria bën bashkë mijëra tifozë, në stadium edhe familja e trajnerit Silvinjo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 20:59

VIDEO/ Shqipëria bën bashkë mijëra tifozë, në stadium edhe familja e trajnerit Silvinjo

Për të ndjekur ndeshjen nga afër, në stadiumin “Air Albania” ndodhet edhe familja e trajnerit Silvinjo.

MixCollage-20-Nov-2023-08-57-PM-7137

Bëhet fjalë për gruan, djalin e tij dhe vajzën Tati. (VIDEO)

Padyshim ata ndjehen më krenarë se kurrë për Silvinjo për arritjen e madhe që ka bërë duke dërguar në Europian Shqipërinë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"