VIDEO/ Seanca e fundit stërvitore përpara finales së Championsit, zikaltërit zbresin në fushën e blertë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 18:09

VIDEO/ Seanca e fundit stërvitore përpara finales së Championsit, zikaltërit zbresin në fushën e blertë

Interi ka zhvilluar pasditen e sotme seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Ataturk” përpara finales së nesërme të Ligës së Kampioneve.dc86cfb1040e6a64ceb0838e086b790a-29919-oooz0000

Ekipi zbriti në fushë pas konferencës për shtyp të trajnerit Simone Inzagi dhe futbollistëve Hakan Çalhanoglu, Mateo Darmian e Lautaro Martinez.

Grupi pothuajse është i plotë, teksa në dyshim është vetëm Mikhitarjan dhe Hoakin Korrea.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"