VIDEO/ Punë e ethshme për ndeshjen ndaj Spanjës, një mbrojtës mungon në stërvitjen e kuqezinjve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2024 | 17:37

VIDEO/ Punë e ethshme për ndeshjen ndaj Spanjës, një mbrojtës mungon në stërvitjen e kuqezinjve

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka zbritur vazhduar sot në fushën stërvitore të kompleksit në Kaiserau, stërvitjen për të përgatitur ndeshjen e tretë në grup në Euro 2024 ndaj Spanjës.

asddsaadsadsadsadsads

Trajneri Silvinjo ka bërë punë në grupe me futbollistët, duke punuar sipas reparteve për detyrat përkatëse që kishin lojtarët në fushë, teksa kishte thuajse të gjithë grupin e plotë. Mungesa e vetme në stërvitje sot ishte ajo e qendërmbrojtësit Enea Mihaj.

Ky i fundit ka një ngarkesë muskulore dhe është lënë pushim nga stafi i kombëtares, por pritet që të jetë nesër i gatshëm për stërvitje dhe normalisht për ndeshjen e të hënës ndaj spanjollëve që kryesojnë grupin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"