VIDEO/ Po bëhet gati edhe për Shqipërinë, Ivana zbarkon në Gjermani dhe nis palestrën me kërcime tunduese

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2024 | 21:41

VIDEO/ Po bëhet gati edhe për Shqipërinë, Ivana zbarkon në Gjermani dhe nis palestrën me kërcime tunduese

Ivana Knoll po bëhet gati të jetë përsëri protagoniste e një aktiviteti ndërkombëtar futbollistik. Pasi mori vëmendjen e gjithë botës në Katar 2022, modelja kroate tashmë po bëhet gati të kthehet në personazhin edhe të Gjermani 2024.

asddsadsdsadsadsdsa

Ajo ka udhëtuar nga Majemi ku punon si modele dhe DJ, drejt Gjermanisë, teksa ka zbarkuar në Berlin. Objektivi i saj padyshim janë ndeshjet e përfaqësueses së Kroacisë, teksa po pret me padurim të shohë në veprim Modriç & Co. në ndeshjet në grupe ku përfshihet edhe ajo me Shqipërinë.

Ivana duket se kërkon të jetë në formë dhe për këtë arsye, në Berlin ka nisur menjëherë palestrën, siç e ka treguar me disa video të publikuara në rrjete sociale.

SHIH VIDEON 1

SHIH VIDEON 2

dfggfdgdfgfdgfdfgdgfdgfdfdgfdg fdsfdsfdsfsdfsdsfdsfd dsffdsdsdfsdsfsdf sdfdsfggfgfdgdfdfg

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"