VIDEO/ Plasin zhurmat e një filmi porno në sallë gjatë ceremonisë, shorti i EURO 2024 turpëron UEFA-n

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 0:00

VIDEO/ Plasin zhurmat e një filmi porno në sallë gjatë ceremonisë, shorti i EURO 2024 turpëron UEFA-n

Shorti i EURO 2024 ka tërhequr vëmendjen e publikut në të gjithë kontinentin. Por pikëisht në natën më të rëndësishme para aktivitetit, ku skuadrat mësonin rrugëtimin e tyre, UEFA është turpëruar me atë që ka ndodhur në sallë në Hamburg.

sadsdaasdsdasdasdaasdsad

Në momentin kur po hidhej shorti, në sallë janë dëgjuar vazhdimisht zhurma që vinin praktiiisht nga një film porno. Ata dëgjoheshin në të gjithë sallën dhe sigurisht që kaluan edhe në audion e transmetimit ndërkombëtar.

Zëvendëssekretari i UEFA-s, Xhorxho Marketi, kërkoi që të eliminoheshin këto zhurma, por ato vazhduan deri në fund të shortit në sallë, duke bërë që edhe ish-futbollistët që po rrotullonin goglat, të mbeteshin të çuditur nga ajo që dëgjonin.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"