VIDEO/ Përplasja Hoxha-Fratezi, shikoni çfarë bën Kristjan Asllani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 16, 2024 | 22:24

VIDEO/ Përplasja Hoxha-Fratezi, shikoni çfarë bën Kristjan Asllani

Futbollisti i Kombëtares, Arbër Hoxha, u ndëshkua me karton të verdhë në minutën e 74-t në dueli ndaj Italisë, për një ndërhyrje të gabuar ndaj Fratezit, i cili mbeti i shtrirë në tokë.  

MixCollage-16-Jun-2024-10-21-PM-2842

Pranë tij për ta ngritur, shkoi edhe shoku i skuadrës tek Interi, Kristjan Asllani, që i kërkon Fratezit të vazhdojë lojën, ndërkohë që përpiqet të shmang edhe debatin verbal mes italianit dhe Hoxhës. Për më tepër shikoni videon: 

KLIKO KËTU

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"