VIDEO/ Përleshje masive, plas sherri jashtë stadiumit mes tifozëve turq dhe holandezë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 6, 2024 | 23:31

VIDEO/ Përleshje masive, plas sherri jashtë stadiumit mes tifozëve turq dhe holandezë

Momente paniku u regjistruan në Berlin në përfundim të sfidës mes Holandës dhe Turqisë. Jashtë stadiumit pati një përplasje masive mes tifozëve të dy kombëtareve.

TIFOZET

U desh ndërhyrja e forcave të sigurisë që situata të merrej nën kontroll për të shmangur një tragjedi të mundshme. Pamjet e përplasjes janë duke bërë xhiron e rrjetit. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"