VIDEO/ Pas Dortmundit të pushtuar nga kuqezinjtë, holandezët dhurojnë shfaqje në rrugët e Hamburgut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 16, 2024 | 11:43

VIDEO/ Pas Dortmundit të pushtuar nga kuqezinjtë, holandezët dhurojnë shfaqje në rrugët e Hamburgut

Polonia dhe Holanda do të përballen në orën 15:00 në ndeshjen e parë të Grupit D.

holanda

Dueli do të luhet në Volksparkstadion teksa tifozët e “tulipanëve” kanë pushtuar Hamburgun.

Në faqen zyrtare të Holandës në “Twitter” janë shpërndarë video të tifozëve të cilët kanë nisur marshimin dhe ja kanë nisur këngëve dhe festës së parakohshme.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"