VIDEO/ Nga presidenti Duka tek tifozët jashtë kompleksit, ja çfarë ndodhi në stërvitjen e radhës të Kombëtares

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2024 | 16:10

VIDEO/ Nga presidenti Duka tek tifozët jashtë kompleksit, ja çfarë ndodhi në stërvitjen e radhës të Kombëtares

Shqipëria nesër në mbrëmje do të luajë ndoshta ndeshjen më të vështirë dhe të rëndësishme të këtij Europiani.MixCollage-23-Jun-2024-04-00-PM-321Kombëtarja kuqezi do të përballet me Spanjën e vendit të parë me 6 pikë dhe do të tentojë surprizën, ose më saktë mrekullinë.

I dërguari ynë në Gjermani, Kristi Sejatllari ka arritur të sigurojë pamje ekskluzive nga stërvitja e radhës së futbollistëve. (VIDEO)

Sot kanë pasur një vizitor të veçantë, presidentin e FSHF-së, Armand Duka. Ai është kapur duke folur me mesfushorin Nedim Bajrami. (VIDEO)

Ndërkohë jashtë kompleksit Kaisera, disa tifozë kanë luajtur futboll. (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"