VIDEO/ Nga një ndryshim në çdo repart, stërvitje e veçantë e Silvinjos me titullarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2024 | 23:34

VIDEO/ Nga një ndryshim në çdo repart, stërvitje e veçantë e Silvinjos me titullarët

Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë ndeshje e parë të Grupit B të Kampionatit Europian, të shtunën në orën 21:00, në stadiumin e Dortmundit, “Signal Iduna Park”.

Capture

Sot kuqezinjtë kanë vazhduar me stërvitjen, duke u përgatitur për takimin me “axurrët”. Siç shihet edhe nga videoja, në kampin stërvitor ishin vetëm lojtarët e stolit.

Lojtarët që llogariten të jenë pjesë e formacionit startues të shtunën, duke shtuar këtu edhe Manajn, Ajetin, Laçin dhe Strakoshën do ta zhvillojnë në orën 17:30.

NGA I DËRGUARI YNË NË GJERMANI-KRISTI SEJETLLARI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"