VIDEO/ Në dy grupe të veçuara, shikoni stërvitjen e radhës të Kombëtares shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2024 | 12:06

VIDEO/ Në dy grupe të veçuara, shikoni stërvitjen e radhës të Kombëtares shqiptare

Shqipëria do të përballet të hënën me Spanjën në orën 21:00, në sfidën që do të vulosë fatet e kuqezinje përsa i përket rrugëtimit tyre në Europian.MixCollage-21-Jun-2024-12-05-PM-1310Kombëtarja shqiptare është duke punuar fort për të marrë një fitore kundër iberikëve. I dërguari ynë në Gjermani, Kristi Sejtallari ka arritur të sigurojë pamje nga stërvitja e radhës në kampin Kaiserau.

Në video vihen re dy grupe të cilët po stërviten në mënyrë të veçantë nga ndihmësit dhe trajneri Silvinjo. Atmosfera duket shumë e mirë dhe kuqezinjtë janë të motivuar për këtë sfidë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"