VIDEO/ Momente emocionuese, si i përjetoi partnerja shqiptare golat e Demiral në Europian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 2, 2024 | 23:39

VIDEO/ Momente emocionuese, si i përjetoi partnerja shqiptare golat e Demiral në Europian

Moment tepër emocionues për shqiptaren e Kosovës, Heidi Lushtaku, e cila ishte dhe partnerja e mbrojtësit turk Mehdi Demiral.  

MixCollage-02-Jul-2024-11-38-PM-3147

Heidi ishte e pranishme në stadiumin e Lajpcig, ku ndoqi nga afër duelin mes Austrisë dhe Tuqisë, ku partneri i saj u shndërrua në një hero duke shënuar dopietë. 

Dygolëshi i Demiral i siguroi kualifikimin Turqisë në raundin e 1/8-ve ku do të përballet me Holandën.  

Modelja Lushtaku u shfaqe tepër e emocionuar mbrëmjen e sotme, teksa disa momente zgjodhi ti ndante me miqtë e saj në “Instagram”. Heidi dhe Mehdi janë prindër të dy fëmijëve.  


View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"