VIDEO/ Moment epik në ndeshjen Roma-Frosinone, dëmtohet arbitri 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 1, 2023 | 22:44

VIDEO/ Moment epik në ndeshjen Roma-Frosinone, dëmtohet arbitri 

Një moment epik u regjistrua në minutën e 86-të në duelin mes Romës dhe Frosinones, teksa gjyqtari pësoi një dëmtim dhe u detyrua të shtrihej në fushë për disa minuta.

bandicam 2023-10-01 22-32-28-083

Më pas loja rifilloi normalisht, teksa kryeqytetasit e Zhoze Murinjos në fund festuan triumfin 2-0 falë golave të Lukakut dhe Pelegrinit. Për më tepër shikoni videon në momentin e dëmtimit të gjyqtarit:  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"