VIDEO/ Lamin Jamal hyri në histori me golin kundër Francës, ja si e festoi babai i tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 10, 2024 | 13:10

VIDEO/ Lamin Jamal hyri në histori me golin kundër Francës, ja si e festoi babai i tij

Lamin Jamal është kthyer në yllin e Europës. Ai shënoi një gol fantastik mbrëmë kundër Francës duke hyrë në histori si futbollisti më i ri që shënon në një turne të tillë.MixCollage-10-Jul-2024-01-10-PM-1314Por si e ka festuar babai i tij? Ai ndodhej në triubunë teksa po ndiqte ndeshjen dhe menjëherë është ngritur në këmbë duke bërtitur për golin e të birit.


View this post on Instagram

A post shared by 433 (@433)

Më krenar se kaq nuk mund të ishte për djalin e tij 16-vjeçar.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"