VIDEO/ Kroacia i shënoi Brazilit në Kupën e Botës, njësoj siç e pësuan nga Klaus Gjasula në Europian…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2024 | 11:26

VIDEO/ Kroacia i shënoi Brazilit në Kupën e Botës, njësoj siç e pësuan nga Klaus Gjasula në Europian…

Kroacia pësoi gol në minutën e 95-të nga Klaus Gjasula i Shqipërisë, në po të njëjtën mënyrë që realizuan vetë kundër Brazilit në Kupën e Botës Katar 2022. 10Goli i kroatëve u shënua nga Bruno Petkoviç në minutën e 117′ pasi Vlasiç bëri një kundërsulm dhe Orsiç pasoi nga krahu i majtë për të. (VIDEO)

Por dje ata e pësuan njësoj pasi Mario Mitaj nisi një sprint rreth 50 metra, Suçiç e humbi nga sytë Hoxha kaloi Juranoviçin dhe Pasaliçin duke gjetur Mitajn, i cili pasoi drejt Gjasulës dhe ky i fundit u tregua i saktë para portës së Livakoviçit. (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"