VIDEO/ Kore dhe duartrokitje, si u prit kombëtarja e Italisë nga tifozët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2024 | 20:38

VIDEO/ Kore dhe duartrokitje, si u prit kombëtarja e Italisë nga tifozët

Gjatë pasdites së djeshme Italia zhvilloi stërvitjen e parë në stadiumit “Hemberg” të Iserlohn. Lojtarët, të udhëhequr nga trajneri Spaleti dhe presidente i federatës Gravina, fillimisht kanë bërë një xhiro në fushë për të përshëndetur të gjithë tifozët e pranishëm.

Italia tifozet

Kombëtarja italiane është pritur kore dhe duartrokitje nga tifozët, të cilët krijuan një atmosferë mjaft pozitive.

Italia

Trajneri Spaleti ka edhe tri ditë kohë për të përgatitur ndeshjen me Shqipërinë dhe për t’u qartësuar  për lojtarët me probleme fizike.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"