VIDEO/ Kampionë të Kategorisë së Dytë, ja momenti kur kapiteni i Vorës ngre trofeun në “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 11, 2023 | 20:18

VIDEO/ Kampionë të Kategorisë së Dytë, ja momenti kur kapiteni i Vorës ngre trofeun në “Air Albania”

Vora u shpall kampione e Kategorisë së Dytë në finalen përballë A.F. Elbasanit me rezultatin 2-1.

vora

Në stadiumin “Air Albania” nuk mungoi festa e lojtarëve të Vorës, e cila u përmbyll me ngritjen e trofeut.

Kapiteni i Vorës, Isli Idi, mori trofeun dhe i rrethuar nga shokët e tij e ngriti atë në qiellin e Tiranës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"