VIDEO/ “Ju q***a mamatë shqiptare”, trajneri i Serbisë shpërthen me fyerje të rënda

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2022 | 0:20

VIDEO/ “Ju q***a mamatë shqiptare”, trajneri i Serbisë shpërthen me fyerje të rënda

Trajnerit të Serbisë, Dragan Stojkovic, bëri një sjellje skandaloze, gjatë takimit Zvicër – Serbi që përfundoi me rezultatit 3-2 në favor të kombëtares helvete.

SERBI TRAJNERI

Në minutën e 35-të të takimit, kur Vlahovic sapo kishte shënuar golin e epërsisë momentale të serbëve (2-1), kamerat kanë fokusuar trajnerin që gëzon duke fyer rëndë shqiptaret.

“Ju q..sha mamatë shqiptare”, është fokusuar teksa ka thënë trajneri i Serbisë në momentin e shënimit të golit nga Vlahoviç.

Gjithsesi, përgjigjen e merituar e mori si nga Shaqiri, me golin e shënuar, ashtu edhe nga Xhaka, që në minutat shtesë nuk iu tremb syri dhe përplas me një lukuni serbësh. Majde Graniti u shpall njeriu i ndeshjes nga ekspertët e FIFA-s.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"