VIDEO/ Hidhërimi kalon shpejt për Jurgen Klopin, filmohet në një klub nate duke kërcyer mes lojtarëve të Liverpulit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2024 | 17:55

VIDEO/ Hidhërimi kalon shpejt për Jurgen Klopin, filmohet në një klub nate duke kërcyer mes lojtarëve të Liverpulit

Jurgen Klop luajti ditën e diel ndeshjen e fundit të tij si trajner i skuadrës së Liverpulit. Në fund të fundit të paktën ishte një fitore e pastër 2-0 kundër Uolverhemton, duke u larguar nga “Anfield” në mënyrën më të mirë.

bandicam 2024-05-20 17-54-29-237

Pasi përfundoi ndeshja dhe ceremonia e lamtumirës, trajneri së bashku me lojtarit kanë  menduar të festojnë në një klub nate, ku janë edhe kapur edhe disa momente qesharake të gjermanit.

Ai shikohet duke kërcyer në mes të lojtarëve të Liverpulit, me këta të fundit që e detyruan teknikun me zor të tregonte “talentin” e tij në kërcim.

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"